O mne

Volám sa Juraj a pomáham malým a stredným firmám s expanziou do Maďarska. Mojim cieľom je zabezpečiť, aby ich e-shopy pôsobili na tomto trhu dôveryhodne a úspešne.

Môj rodný jazyk je maďarčina, vyrástol som na juhu Slovenska v maďarskej rodine. Od malička som bol obklopený maďarskou kultúrou a jazykom. Navštevoval som maďarské školy, čo mi umožnilo preniknúť do hĺbky maďarskej kultúry a spoločnosti. 

Vo svete e-commerce sa pohybujem už vyše 15 rokov. Posledné roky som pracoval v e-shope, ktorý úspešne predával svoje produkty v Maďarsku ako slovenská firma. Mal som na starosti kompletnú logistiku do Maďarska, od naskladnenia produktov, ich prekladu, komunikácie s marketingovou agentúrou, voľby expedície a komunikácie so zákazníkom. Vďaka tomu som sa naučil rozumieť špecifikám maďarského trhu a vnímať jeho špecifické potreby. Táto skúsenosť mi poskytla hlboké pochopenie obchodného prostredia, miestnej konkurencie a preferencií zákazníkov v Maďarsku.

Svoje odborné znalosti a skúsenosti teraz využívam ako konzultant, aby som aj vám pomohol s expanziou do Maďarska. S mojou pomocou bude váš e-shop pôsobiť už na prvý pohľad dôveryhodne a profesionálne. Rád vám poskytnem odborné poradenstvo a usmernenia, ktoré vám pomôžu vytvoriť stratégiu expanzie a úspešne implementovať vaše podnikateľské plány v Maďarsku. 

Spoločne budeme riešiť založenie účtu v maďarskej banke, zabezpečenie miestneho telefónneho čísla a dohliadať na tvorbu vášho webu, ktorý bude v súlade s miestnou legislatívou. Zároveň vám poskytnem informácie o špecifikách maďarského trhu, kľúčových konkurenčných faktoroch, ktoré vám umožnia dosiahnuť úspech a získať dôveru maďarských zákazníkov. 

Teším sa na spoluprácu s vami
                                              Juraj
spodna čast (1)
shoptet-partner-bronze