Virtuálne číslo s maďarskou predvoľbou s hlasovým automatom

Premýšľate na tým, ako splniť zákonnú povinnosť uvádzať na e-shope telefónny kontakt, ale zatiaľ nemáte v tíme kolegu, ktorý by tieto maďarské telefonáty vybavoval? Máte na komunikáciu v maďarčine výpomoc iba na pár hodín?

Vyriešte maďarskú linku pomocou hlasovej asistencie, nechajte klienta zanechať odkaz a zavolajte mu neskôr.

Ako to celé funguje? Pozrite si nižšie celý scénar hovorov, ktorý máme pripravený už v maďarčine.

Variant:
240 € 408 € od 240 € 288 € vrátane DPH 489,60 € vrátane DPH od 288 € vrátane DPH
Virtuálne číslo s maďarskou predvoľbou s hlasovým automatom

Podrobný popis

Využite maďarsky hovoriaceho asistenta a vyriešte 80% otázok klientov nasmerovaním na dobre pripravené formuláre na stránke.

Pozrite sa základný scenár hovorov. Líšia sa iba v tom, či máte k dispozícii po maďarsky hovoriaceho kolegu, alebo nie.

scenar-SK

Klient, ktorý chce hovoriť s operátorom, zrejme nechce vrátiť tovar, nereklamuje a ani nemá otázku k produktu. Jednou z možností je, že Vám nechá hlasovú správu, ktorú Vám prepošleme do e-mailu a Vy ju prepošlete svojmu externému spolupracovníkovi, ktorý klientovi zavolá a vyrieši problém. Druhou z možností je, že v poslednom kroku bude telefonát presmerovaný priamo na maďarsky hovoriaceho kolegu.

Tak čo hovoríte na tento scenár hovorov? Myslíte, že viete takto odbúrať 80% hovorov typu, ako viem vrátiť tovar, alebo máte tovar na sklade?

Potenciálni zákazníci si často hovorom na vaše číslo len chcú overiť, či naozaj ste. Týmto telefónnym „chatbotom“ zdvihnete povedomie o Vašej firme, pretože sú klienti na tento typ komunikácie zvyknutí aj pri veľkých e-shopoch typu Mall či Alza.

Vyskúšajte si, ako funguje tento scenár hovorov na e-shope www.bayernshop.hu na čísle +36 1 300 9109 v maďarčine.

Ak chcete toto číslo využívať aj na telefonovanie, je potrebné ho pomocou aplikácie aktivovať v telefóne. Odchádzajúce hovory sú spoplatnené 0,18€ / min.

Ak máte otázky, pokojne mi napíšte info@domadarska.online alebo zavolajte +421 948 878 334.